O nas - NAZO Polski producent obuwia dziecięcego

Przejdź do treści

O nas
Firma NAZO specjalizuje się w produkcji obuwia z tkaniny dla dzieci, została założona w 2007 roku przez ludzi z pasją, zajmujących się tworzeniem i sprzedażą obuwia dla dzieci od wielu lat.

Jako młoda firma szybko zdobyliśmy uznanie klientów i konsumentów na całym świecie. Specjalizujemy się tworzeniem tekstylnego obuwia dla dzieci. Szczycimy się doświadczeniem oraz wysoką jakością oferowanych produktów. Nasz sukces zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do klienta oraz rzetelności wykonanych produktów.
Wieloletnie doświadczenie w branży i biznesie przekłada się na produkty bardzo wysokiej jakości - nie tylko w zakresie estetyki i ciekawych modeli, ale przede wszystkim w zakresie ich prawidłowej budowy i użytkowania naturalnych, przyjaznych dla stóp materiałów, które są najlepsze dla dzieci. Każda grupa produktów, bez względu na to, czy jest przeznaczona dla młodszych, czy starszych dzieci, jest wykonywana z najwyższą starannością we współpracy z ortopedą, antropologiem i specjalistami z branży budowlanej, technologicznej i obuwniczej. Podeszwy NAZO są wykonane z naturalnych materiałów, dzięki czemu buty są bardzo lekkie i miękkie. Anatomiczny kształt i naturalne materiały w produktach NAZO gwarantują prawidłowy rozwój dziecięcych stóp, pozwalając im cieszyć się z wygodnego obuwia.

Dzięki zastosowaniu do produkcji surowców najwyższej jakości (cholewki 100% bawełna, podeszwy PCV spienione bez zawartości ftalanów) proponowane przez nas wyroby wyróżnia znak "ZDROWA STOPA" zapewniający rodziców, iż wybrane przez nich buciki są dostosowane do prawidłowego rozwoju stopy dziecka. Certyfikat Instytutu Przemysłu Skórzanego "ZDROWA STOPA" w Łodzi jest potwierdzeniem wysokiej jakości i profesjonalnej konstrukcji obuwia NAZO. W 2013 roku wszystkie nasze produkty (obuwie i wkładki ochronne) przeszły testy dotyczące konstrukcji, technologii, materiałów i staranności.Dzięki testowym wynikom Centralnego Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie gwarantujemy zdrowe i wygodne obuwie. Dodatkowo nasze buty wyposażone są we wkładkę ortopedyczną. Wkładki ochronne zwiększają komfort użytkowania butów. Ich jakość jest doceniana przez każdego, kto dba o komfort stopy i zdrowie. Wkładki oferowane przez NAZO mają dobre właściwości higieniczne i gwarantują łatwe wchłanianie potu. Są wykonane ze skóry naturalnej i lateksu piankowego, który zawiera aktywny węgiel, zapobiegając nieprzyjemnemu zapachowi. Aktywny węgiel ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe, które są bardzo ważnym czynnikiem chroniącym przed grzybicą i nadmiernym poceniem się. Ponadto pianka ma właściwości amortyzujące, co daje poczucie miękkości i komfortu podczas użytkowania.
Kolekcje naszego obuwia cechuje profesjonalne wykonanie potwierdzone przez ortopedę, antropologa, konstruktora obuwia, technologa oraz materiałoznawcę. Dbamy, by nowoczesne wzornictwo oraz anatomiczny kształt naszych wyrobów gwarantowały Państwu obuwie najwyższej jakości.
Zatrudnienie w naszej firmie stale rośnie. Poza naszym zakładem współpracujemy z innymi kooperantami w zakresie przygotowania materiałów i innych elementów do produkcji (szwalnie, hafciarnie, sklejarnie i inne).
Nasze obuwie w większości procesu produkcyjnego produkujemy na własnym parku maszynowym, zwłaszcza proces ostatecznego połączenia z podeszwą i kontrola jakości jest wykonywana przez naszą doświadczoną załogę. Metoda wtryskiwania podeszwy na wtryskarkach karuzelowych gwarantuję wysoką trwałość obuwia bez używania klejów.
Nasz park maszynowy i potencjał pozwala nam wyprodukować około 500 000 par rocznie.
Obuwie naszej produkcji znajduje klientów na całym świecie w takich krajach jak: POLSKA, UKRAINA, SŁOWACJA, CZECHY, BUŁGARIA, BIAŁORUŚ, NIEMCY, WIELKA BRYTANIA, IRLANDIA, GRUZJA, USA, ROSJA, WŁOCHY, ARMENIA i nne.

Wkładki ochronne zwiększają komfort użytkowania butów. Ich jakość jest doceniana przez każdego, kto dba o komfort stopy i zdrowie. Wkładki oferowane przez NAZO mają dobre właściwości higieniczne i gwarantują łatwe wchłanianie potu. Są wykonane ze skóry naturalnej i lateksu piankowego, który zawiera aktywny węgiel, zapobiegając nieprzyjemnemu zapachowi. Aktywny węgiel ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe, które są bardzo ważnym czynnikiem chroniącym przed grzybicą i nadmiernym poceniem się. Ponadto pianka ma właściwości amortyzujące, co daje poczucie miękkości i komfortu podczas użytkowania.

Wkładki ochronne można stosować w obuwiu skórzanym, standardowym i tkaninowym, a także:
- Obuwie, którego wnętrze jest zbyt duże dla stopy
- Obuwie bez wyściółki
- Obuwie z wyściółką wykonaną z materiałów syntetycznych
- Obuwie zimowe

Certyfikat Instytutu Przemysłu Skórzanego "ZDROWA STOPA" w Łodzi jest potwierdzeniem wysokiej jakości i profesjonalnej konstrukcji obuwia NAZO. W 2013 roku wszystkie nasze produkty (obuwie i wkładki ochronne) przeszły testy dotyczące konstrukcji, technologii, materiałów i staranności.

Produkty NAZO można nabyć z wkładkami ochronnymi lub bez nich.  Możliwe jest również kupowanie tylko wkładek.
.Wróć do spisu treści